Beseda o dospívání, 5. třída

28.02.2013 16:42

Beseda o dospívání

Ve čtvrtek 28. února 2013 k nám přijely lektorky z Poradny zdraví ze Šumperka. Na začátku nás rozdělily na chlapce a dívky a besedy probíhaly odděleně. V obou skupinách jsme si povídali o dospívání. Nejprve jsme si popsali naše lidské tělo a vysvětlili jsme si, jak se postupně vyvíjí a přizpůsobuje se podmínkám dospívání. Paní lektorky nám ukázaly obrázky pohlavních orgánů mužů a žen a vysvětlily nám vše, co nás zajímalo. Později jsme společně odpovídali na různé otázky spojené s dospíváním a řešili všechny problémy s tím spojené. Řekli jsme si, jak máme správně pečovat o svoje tělo a vysvětlili si, proč je právě v tuto dobu velmi důležité dodržovat osobní hygienu.

Beseda se nám všem líbila, protože byla velmi poučná. Všichni se už moc těšíme na další.

žáci 5. třídy