DEN KOSTELŮ, 8. třída

30.04.2013 10:14

Den kostelů

Dne 30. 4. 2013 jsme měli projektový den „Den kostelů.

Nejprve jsme se vydali do kostela sv. Jana Křitele. V kostele na nás čekal pan Richard Jašš a řekl nám veškeré informace o historii kostela a poté jsme šli na věž.

Následovala hodina češtiny, která byla zajímavá.

Poté jsme šli do Maršíkova malovat kostelík.

Asi kolem 12:00 jsme se vydali zpátky do školy, kde jsme u hřiště uklízeli a hrabali opadané jehličí a nepořádek. V tento den bylo nádherné počasí, každý z nás měl dobrou náladu a hrabání nám šlo pěkně od ruky. Dokonce Jeník Zrník si při práci notoval. Co jsme nahrabali, to jsme naložili na kolečka, která odváželi k vyhlídce na smetiště: Matěj Sedlář, Ondřej Žejdlík a Jakub Flora. Ostatní třídy druhého stupně uklízely na farské zahradě.

Tereza Rýznarová, Nikola Smažáková a Petra Krňávková, žákyně 8. třídy

Fotogalerie: DEN KOSTELŮ, 8. třída

1 | 2 | 3 >>