Divadlo Šumperk (1. až 3. třída)

20.11.2012 22:46

Pohádky ovčí babičky v Divadle Šumperk

Kdo by neznal z televize oblíbené Večerníčky, které geniálně namluvila Jiřina Bohdalová? Patří k nim i Pohádky ovčí babičky. Podobně jako lidské babičky sedí ovčí babička v křesle a plete dlouhatánské ponožky a vypráví pohádky na dobrou noc. Ovčí příběhy se neuvěřitelně podobají příběhům člověčím. Děti 1. až 3. třídy naší školy si s chutí tyto pohádky připomněly. Tentokrát v podání herců Divadla Šumperk. Žáci navštívili divadlo 20. listopadu 2012. Když babička vyprávěla pohádky, nechyběli v nich tři vykutálení a zlí vlci, chytrý a statečný beránek, který si hravě se vším poradil, i když měl někdy namále. Když beránek potřeboval radu nebo pomoc, vždy tu byla jeho milovaná babička. Divadelní představení bylo určeno hlavně malým dětem. Všem divákům se pohádky velmi líbily. Příjemné dopoledne strávené v divadelním prostředí na malé diváky určitě zapůsobilo.

Marie Zichová

Fotogalerie: Divadlo Šumperk (1. až 3. třída)

1 | 2 | 3 >>