Ekologický program ve Vile Doris Šumperk, 1. až 3. třída

07.02.2013 16:24

Zimní spáči

Pokud si někdo myslí, že budou nyní odhaleni někteří žáci naší školy, tak bude zklamán. Tento nadpis skrývá název dalšího z ekologicko-výukových programů, které pro děti již řadu let připravují pracovníci Vily Doris Šumperk. A připravují je velice pěkně. Děti se mají vždy na co těšit. Tento program „Zimní spáči“ čekal děti naší školy ve čtvrtek 7. února 2013.

Ten den mrzlo, až praštělo. Dětem první, druhé a třetí třídy to však nevadilo. Mají zimu rády. Ale co zvířata v lesích, na polích a na loukách? Pro ty toto období představuje nemalé komplikace. Jak ona zimu přečkají? Jak se s tak krutou zimou vypořádají ptáci a další zvířata jako třeba ježek, jezevec, medvěd, netopýři, veverky, žáby a hmyz? To děti zjišťovaly a dozvídaly se ve Vile Doris při nejrůznějších aktivitách, soutěžích a hrách.

Dopoledne uběhlo a děti se vracely domů obohaceny o další vědomosti a zážitky.

Ivana Chomiszaková, učitelka 1. třídy

Fotogalerie: Zimní spáči

1 | 2 | 3 | 4 >>