Exkurze do místní knihovny (5. třída)

20.11.2012 22:48

Návštěva místní knihovny

Během listopadu navštívili postupně žáci 1. stupně místní knihovnu. Naše pátá třída se vydala do knihovny v úterý 20. listopadu 2012. Přivítala nás tam milá paní knihovnice a usadila nás do dětského oddělení. Povídala nám o knihách a vysvětlila nám, jak rychle najít hledanou knihu. Potom nám ukázala nové a zajímavé knihy, které jsme si mohli prohlédnout. Poté nám paní knihovnice přečetla místní pověst z Maršíkova a převyprávěla nám několik řeckých bájí. Později jsme měli volný čas, abychom si prohlédli knihovnu a knížky, které nás zajímaly. Kdo chtěl, mohl si knížky půjčit domů. Někteří žáci se tento den do knihovny přihlásili.

Pobyt v knihovně se nám velmi líbil, protože jsme si prohlédli pěkné knížky a časopisy a dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí.

žáci 5. třídy