Exkurze na Úřad práce v Šumperku

18.09.2012 22:12
Informace z Úřadu práce Šumperk

Vybrat si správné povolání a tu nejlepší střední školu a nejvhodnější učiliště je jedním z nejdůležitějších úkolů pro současné deváťáky. A proto již na začátku školního roku dne 18. září 2012 navštívili Úřad práce v Šumperku a seznámili se s možnostmi studia a výběrem škol. Pracovnice úřadu práce nabídla našim žákům složky s profily jednotlivých profesí a zaměstnání, také sídla škol, jejich studijní plány a důležité informace o školách. Po dvou hodinách hledání informací již někteří měli jasno, která škola bude ta pravá. Ti ostatní mají ještě řadu příležitostí vybírat na prezentacích škol a při dnech otevřených dveří během pololetí tohoto školního roku. Přejeme jim správnou volbu při výběru jejich povolání, které by mělo být tím nejlepším pro každého absolventa.

žáci 9. třídy