LYŽAŘSKÝ KURZ 2013

18.02.2013 11:16

Lyžařskému kurzu letošní zima přála

Vynikající sněhové podmínky a krásné zimní počasí tvořily kulisu lyžařského kurzu žáků šesté a sedmé třídy, který se uskutečnil v lyžařském areálu Františkov u Branné ve dnech 18. až 22. února 2013. Pod vedením zkušeného týmu instruktorů, který tvořili M. Tonová, B. Sanetříková, B. Bebčáková a F. Diviš, získaly děti dovednosti, které mohou bezpečně na lyžařských svazích uplatnit.

Svoje dovednosti si ověřily ve slalomovém závodě, ve kterém se nejlépe umístili v soutěži chlapců Tomáš Kubíček (7. třída) před Matějem Peškem (6. třída) a Tomášem Hoškem (7. třída). Nejrychlejší dívkou byla Anna Hufová (6. třída), druhá skončila Petra Grossová a třetí Věra Vavrečková (obě 7. třída). V soutěži snowboardistů zvládnul záludnosti slalomové tratě Matěj Trtchalík (7. třída) před Lukasem Hegnerem (6. třída) a Simonou Miškaninovou (7. třída).

Lyžařský kurz se i letos uskutečnil s finanční podporou Obce Velké Losiny. Zřizovatel školy uhradil náklady na autobusovou dopravu dětí do a z místa konání výcviku.

František Diviš, zástupce ředitele školy

Fotogalerie: LYŽAŘSKÝ KURZ 2013

1 | 2 | 3 >>