NOČNÍ ČTENÍ NA TÉMA HOROR, 5. – 7. třída

07.05.2013 10:59

TAJEMNÁ NOC

Večer 7. května 2013 se sešla dvacítka žáků se spacáky, karimatkami, polštářky a hlavně s očekáváním co jim tajemná noc přinese. Přišli strávit zábavně naučný večer a noc v areálu základní školy. Na akci „NOČNÍ ČTENÍ“ s tématem hororu se všichni moc těšili. Hlavně ti, kteří se podobné akce zúčastnili již v loňském roce. Letos to ale měli těžší. Podmínkou účasti totiž byla vlastní napsaná hororová povídka.

Na náročnou noc, jsme se museli posilnit a tak jsme si jako první opekli špekáčky. U táboráku, také začínalo první čtení povídek a také povídání o K. J. Erbenovi a jeho sbírce Kytice. Po dobré večeři jsme se přesunuli do školy na promítání filmu KYTICE. Lebky a kosti osvětlené jen svíčkou určitě přispěli ke strašidelné atmosféře při sledování tohoto povídkového filmu. Nebojácnost všech přítomných jsme pak vyzkoušely stezkou odvahy. Při čekání na své jednotlivé spolužáky jsme si přečetli zbývající hororové povídky. Některé byly opravdu děsivé.

A jestli jsme šli potom spát? Tak to ani náhodou. Hodinu po půlnoci, po zalehnutí do spacáků nastal další hororový maraton. Promítání upírské Ságy Stmívání.

Ráno se ze spacáků moc nechtělo, ale čekala nás dobrá snídaně a hlavně venku sluníčko.

Akce se dětem velmi líbila a všichni věříme, že se v příštím roce opět sejdeme v noci ve škole.

Barbora Bebčáková

Fotogalerie: NOČNÍ ČTENÍ NA TÉMA HOROR, 5. – 7. třída

1 | 2 | 3 >>