O HANÁCKYHO KOHÓTA KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE DĚTÍ ZŠ V SÓLOVÉM ZPĚVU LIDOVÝCH PÍSNÍ, 1. třída

08.04.2013 08:42

Prvňačka reprezentovala naší školu v krajském kole v Prostějově

Žačka první třídy Martina Skoumalová navštívila 8. dubna 2013 krásné město Prostějov. Zúčastnila se zde krajského kola soutěže dětí základních škol v sólovém zpěvu lidových písní „O hanáckyho kohóta“.

Martinka soutěžila se dvěma hanáckými písněmi. Ve velké konkurenci obstála, podala pěkný výkon. Její vystoupení sklidilo upřímný potlesk. Porota Martince za její vystoupení předala na památku účastnický list. Její úspěch nám všem udělal velkou radost.

Martince gratulujeme a přejeme naší malé zpěvačce hodně dalších úspěchů ve zpívání.

Marie Zichová, vedoucí pěveckého sboru Pramínek

Fotogalerie: O HANÁCKYHO KOHÓTA KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE DĚTÍ ZŠ V SÓLOVÉM ZPĚVU LIDOVÝCH PÍSNÍ, 1. třída