Okresní kolo atletického čtyřboje

02.10.2012 22:24
Okresní kolo atletického čtyřboje

Sportovní soutěže podzimu pokračovaly atletickým čtyřbojem 2. října 2012. Přívětivé podzimní počasí vytvářelo podmínky k hodnotným výkonům mladých atletů. Tentokrát nás reprezentovala družstva ve všech kategoriích. Výkony na hranicích osobních rekordů byly základem dobrého umístění. V konkurenci sedmnácti škol obsadili mladší žáci a starší žákyně sedmé místo, starší žáci byli desátí a mladší žákyně čtrnácté.

V jednotlivcích je nutné vyzvednout výkony Tomáše Kubíčka ze 7. třídy za 2. místo ve skoku dalekém, třetí místo Matěje Trchalíka ze 7. třídy ve skoku vysokém, čtvrtá místa vybojovali deváťáci ve skoku dalekém Karel Minařík a ve výšce Ondřej Plášek, páté místo shodným výkonem 130 cm ve výšce Nikola Helekalová a Natálie Roháčková z osmé třídy.

Je velmi pozitivní, že výkony našich atletů stále hrají velmi důležitou roli v konkurenci velkých škol.

František Diviš