Okresní kolo přespolního běhu v Rudě n/M

03.10.2012 22:26
Okresní kolo přespolního běhu

Okresní kolo v přespolním běhu v Rudě n. Mor. proběhlo 3. října 2012 za krásného babího léta. Na těžkou trať po loukách i lesem v Rudě se vydala tři družstva, která si vybojovala postup v okrskovém kole v Loučné nad Desnou.

Tým starších dívek, který obsadil vynikající 5. místo, tvořily osmačky Nikola Helekalová, Nikola Navrátilová, Dominika Krůželová, Natálie Roháčková a Lucie Večeřová.

Velmi dobře si vedly i mladší žákyně, vybojovaly pěkné 6. místo ve složení Kateřina Roháčková ze šesté třídy a sedmačky Nikol Shone, Adéla Plášková, Kristýna Langová, Klára Vajcová a Lucie Hatoňová.

Hůře se vedlo mladším žákům, Tomáš Kubíček a Jakub Diviš ze sedmé třídy a šesťáci Lukas Hegner, Vojtěch Krobot, Josef Janošík a Matěj Pešek na konkurenci ve své kategorii nestačili a obsadili dvanácté místo.

František Diviš