Okrskové kolo malé kopané v Rapotíně

09.10.2012 22:29
Jen chtít nestačí

Slunečný podzimní den 9. října 2012 přivítal účastníky okrskového kola malé kopané na perfektně upraveném hřišti Jiskry Rapotín. Týmy ZŠ Údolí Desné Petrov nad Desnou, ZŠ Loučná a ZŠ Velké Losiny bojovaly o jediné postupové místo do okresního kola.

V prvním střetnutí Údolí Desné přehrálo Loučnou 4 : 1, stejným poměrem porazilo i naše družstvo a vybojovalo si postup do okresního kola. Ve vzájemném střetnutí, ve kterém šlo již jen o prestiž, naše družstvo ve složení Hugo Hegner, David Hilbert, Martin Kobza, Matěj Sedlář, Jan Zrník, Ondřej Žák a Ondřej Žejdlík z osmé třídy a deváťáci Zdeněk Martišek, Karel Minařík, Ondřej Plášek a Lukáš Zugar podlehlo i Loučné 6 : 3.

Závěr sportovní sezóny roku 2012 nevyšel podle našich představ. Lze jen popřát všem reprezentantům více sportovních úspěchů v novém roce.

František Diviš