Okrskové kolo přespolního běhu v Loučné nad Desnou

20.09.2012 22:15
Vynikající začátek atletické sezóny

Atletický podzim roku 2012 začal velmi úspěšně. Okrskové kolo přespolního běhu se konalo za krásného podzimního počasí v areálu zámeckého parku v Loučné nad Desnou 20. září 2012. Všechny čtyři kategorie se nesly ve znamení bojů o postup do okresního kola mezi ZŠ Velké Losiny a ZŠ Údolí Desné Petrov nad Desnou, neboť domácí závodníci byli tentokrát jen do počtu. Výsledkem byl postup mladších chlapců a dívek a starších dívek ZŠ Velké Losiny a starších chlapců Petrova do okresního finále.

Z jednotlivců, kteří nás reprezentovali, je třeba vyzvednout vynikající výkony Kateřiny Roháčkové a Vojtěcha Krobota ze 6. třídy, Tomáše Kubíčka, Adama Bureše, Adély Pláškové a Kristýny Langové ze 7. třídy, Nikoly Helekalové, Nikoly Navrátilové, Natálie Roháčkové a Martina Kobzy z 8. třídy a deváťáků Zdeňka MartiškaOndřeje Pláška.

Postupujícím družstvům přejeme hodně úspěchů v okresním kole.

František Diviš

Fotogalerie: Okrskové kolo přespolního běhu v Loučné nad Desnou

1 | 2 | 3 >>