Sběr starého papíru

17.10.2013 00:00

Podzimní sběr starého papíru

Letošní podzimní sběr starého papíru se konal ve dnech 16. a 17. října 2013. Do sběru se zapojili téměř všichni žáci a vybráno bylo celkem 19 740 kg papíru. Největší zásluhu na tomto výsledku mají žáci šesté, třetí a první třídy, kteří při závěrečném přepočítání získali v tomto pořadí první tři místa. Pro nejlepší sběrače je i tento školní rok připravena odměna, a to v podobě atraktivního jarního zájezdu. Nic však ještě není rozhodnuto a o celkovém pořadí rozhodne až jarní sběrová akce.

Velké poděkování patří všem rodičům, kteří svým dětem se sběrem pomáhali, a dále pedagogům a chlapcům z osmého a devátého ročníku, kteří se podíleli na organizaci a práci při sběru.

Václav Machaň

Fotogalerie: Sběr starého papíru

1 | 2 | 3 | 4 >>