Sbor Pramínek na Loučenské vločce

30.11.2012 22:55

Pramínek na Loučenské vločce 2012

V Loučné nad Desnou napadl první sníh a s drobnými sněhovými vločkami se na zem snesl i festival dětských pěveckých sborů LOUČENSKÁ VLOČKA 2012. Během dvou dnů 29. 11. a 30. 11. zde přivítalo zimu svými písněmi 17 pěveckých sborů z různých koutů naší republiky. Například sbory Ko-Ko Ostrava, Zpěváčci Pardubice, Rosnička Uničov, Písnička Zábřeh, Větrník Loštice, Barevné děti Šumperk a další. Během pěti koncertů se na pódiu kulturního domu Skleník vystřídalo asi 600 dětí. Losinský PRAMÍNEK při této skvělé akci nechyběl. Pramínek (28 dětí) vystoupil se svými písničkami 30. listopadu 2012, na čtvrtém a pátém koncertě. Celé páteční odpoledne bylo pro malé zpěváčky hodně náročné. Plný sál posluchačů, hlavně rodičů, děti silně motivoval, aby zazpívaly co nejlépe. Vystoupení se PRAMÍNKU velmi povedlo. Bouřlivý potlesk byl zpěváčkům velkým oceněním. Unavené, ale spokojené děti odjížděly z Loučenské vločky plny nevšedních zážitků. PRAMÍNEK děkuje za pozvání a je rád, že se mohl zúčastnit tohoto pěkného festivalu.

Marie Zichová

Fotogalerie: Sbor Pramínek na Loučenské vločce

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>