Sbor Pramínek na Loučenské vločce

29.11.2013 00:00

PRAMÍNEK na Loučenské vločce 2013

Blíží se Vánoce a na zem se snášejí první sněhové vločky. Loučná nad Desnou očekává každoročně až se snese ta nejkrásnější vločka ze všech - LOUČENSKÁ VLOČKA. Pod tímto názvem se skrývá vystoupení velké řady dětských pěveckých sborů.

Během dvou dnů 28. - 29. listopadu 2013 na pěti koncertech v kulturním domě Skleník vystoupily tyto pěvecké sbory:

Běláčci Bělá pod Pradědem, Dubínek Dubicko, Mládežnický sbor K.Dvořáčka Orlová-Lutyně, MŠ Sluníčko Velké Losiny, Pampelišky Zábřeh, Písnička Zábřeh, Plamínek Liberec, Pramínek Velké Losiny, Ptáčata Šumperk, Slavík Zábřeh, Smíšci Rapotín, Větrník Loštice, ZŠ Ruda na Moravě, Klubíčko, Loučňáček a Tap Týda Loučná nad Desnou.

Velkolosinský PRAMÍNEK zazpíval na dvou koncertech. Pro malé prvňáčky tato vystoupení byla jejich premiérou. Pramínek přišli podpořit také rodiče. Děti měly možnost poslechnout si kamarády z jiných sborů. Závěrečná píseň „V jeslích dítě spinká“ v podání všech účinkujících sborů zazněla plným sálem. Velká únava za celý den se projevila nejen na dětech. Přesto si všichni z Loučné odváželi pěkný zážitek. Děkujeme za pozvání panu Petru Lukášovi, skvělému organizátorovi Loučenské vločky. Rádi jsme se zúčastnili této krásné akce.

Pramínek přeje všem nádherné Vánoce a hodně zdraví v novém roce 2014.

Marie Zichová

Fotogalerie: Sbor Pramínek na Loučenské vločce