Sbor Pramínek na Vánocích v ruční papírně

09.12.2012 22:58

Tradiční adventní koncert Pramínku v papírně

VÁNOCE V RUČNÍ PAPÍRNĚ je tradiční akce, na kterou se mnoho lidí těší. V době adventu návštěvníci papírny si mohou v unikátních prostorách nakoupit nejrůznější dárečky pro své blízké nebo posedět a popovídat si s přáteli. Papírna zajišťuje pro své hosty i kulturní vyžití. Druhou adventní neděli 9. prosince 2012 v papírně vystoupil se svým vánočním programem dětský pěvecký sbor PRAMÍNEK ze ZŠ a MŠ Velké Losiny. Spousta písniček a básniček v podání malých dětí milé hosty jistě pohladila po duši. Příjemná předvánoční atmosféra se nesla celou papírnou. PRAMÍNEK rád přispěl svým vystoupením k pohodové náladě. Děti za své vystoupení dostaly sladkou odměnu. PRAMÍNEK přeje všem lidem krásné Vánoce a hodně štěstí v novém roce 2013.

Marie Zichová

Fotogalerie: Sbor Pramínek na Vánocích v ruční papírně

1 | 2 | 3 | 4 >>