ŠKOLNÍ VÝLET DO ZOO NA KOPEČKU, 1. a 2. třída

28.05.2013 13:15

Máme rádi zvířata, protože jsou chlupatá, mají hebkou srst ...

Tak se zpívá v písničce. Máme rádi nejen zvířata s hustou srstí ale všechna – žijící na zemi, ve vodě i ve vzduchu. Jedinečnou příležitostí tato zvířátka spatřit měly děti z 1. a 2. třídy na školním výletě. Zoologická zahrada na sv. Kopečku u Olomouce láká děti i dospělé. Naši malí školáci ZOO navštívili 28. května 2013. Více jak čtyři hodiny procházeli zahradou a obdivovali velkou pestrost a rozmanitost zvířat. Některá zvířátka jsou nesmírně roztomilá, jiná vzbuzují velký respekt. Pro děti byl velký zážitek malá zvířátka si pohladit a nakrmit. Plni dojmů a pěkných zážitků děti docházely k cíli prohlídky. Lanové centrum umístěné v ZOO, určené pro malé děti, se nedalo vynechat. Zkoušku hbitosti, obratnosti, rychlosti a odvahy si někteří naši školáci nenechali ujít.

Unaveni ale nesmírně spokojeni nasedali všichni do autobusu. Školní výlet za zvířátky se dětem velmi vydařil.

Marie Zichová, učitelka

Fotogalerie: ŠKOLNÍ VÝLET DO ZOO NA KOPEČKU, 1. a 2. třída

1 | 2 | 3 >>