SVÁTEČNÍ PODVEČER MAMINKÁM

23.05.2013 18:46

Podvečer maminkám

Dne 22. května 2013 pozvali žáci Základní školy Velké Losiny všechny maminky a ostatní příbuzné na sváteční podvečer, aby s nimi oslavili Svátek matek. Všechny přítomné nejdříve přivítala Elen Holzknechtová z 9. třídy, která celý program moderovala. Jako první vystoupil pěvecký sbor Pramínek pod vedením paní učitelky Marie Zichové. Písničky se střídaly s básničkami, které s žáky 1. třídy nacvičila paní učitelka Ivana Chomiszaková. Děvčata z 1. a 2. třídy zatančila skladbu na motivy dětských her a říkadel. Tu s nimi secvičila paní učitelka Vlaďka Prachařová. Na závěr si děvčata z divadelního kroužku pod vedením vychovatelky školního klubu paní Barbory Bebčákové připravila pohádku „Královna Koloběžka První“. Je to známá pohádka na motivy Jana Wericha o chytré rybářce, která si vzala za manžela krále. Tímto podvečerem všichni žáci poděkovali svým maminkám za jejich starostlivost.

Veronika Turková a Kateřina Gálová, žákyně 5. třídy

Fotogalerie: SVÁTEČNÍ PODVEČER MAMINKÁM

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>